لوله استیل 304

برای اطلاع از قیمت روز لوله 304 با ما در تماس باشید .

فهرست و مشخصات لوله های مات صنعتی بدون درز مایسنان 304 و 304 L

کشور سازنده : ایتالیا ، ژاپن ، چین ، تایوان

برند ها : سومیتومو زاپن ، وایسی ایناکس ، تایوان

قیمت لوله استیل 304

برای اطلاع از قیمت روز لوله 304 با ما در تماس باشید .

فهرست و مشخصات لوله های مات تیوب ، صنعتی ، بدون درز ، مادیسنان ، 340 L

کشور سازنده : سندویک سوئد ، سومیتومو ژاپن

برند ها : سندویک ، سومیتومو

انواع لوله استیل 304

برای اطلاع از قیمت روز لوله 304 با ما در تماس باشید .

فهرست و مشخصات لوله های براق نقره ای و طلایی ، دکوراتیو تزئینی ، صنایع شیری و غذایی ، 304 و 201

در قسمت طول ها : نقره ای ها 6 متری و طلایی ها 3 متری میباشند.

کشور های سازنده : تایوان ، چین

برندها : سام وین

کاربرد لوله استیل 304

برای اطلاع از قیمت روز لوله 304 با ما در تماس باشید .

فهرست و مشخصات لوله های مات صنعتی درز دار 304 و 304 L

کشور های سازنده : ایتالیا ، فرانسه ، ژاپن ، تایوان ، چین

برند ها : وایسی ایناکس ؛ تایوان ، سومیتومو زاپن

مشخصات فنی لوله استیل 304

لوله استیل 304 چیست؟

لوله استیل 304 به سبب استقامت و دوام بالا در برابر حرارت، مواد شیمیایی و سایش، به عنوان یکی از لوله‌های پرکاربرد برای انجام بسیاری از پروژه‌های انتقال سیالات به کار می‌رود. با وجود این که آلیاژ فولاد یکی از اصلی‌ترین بخش‌های تشکیل دهنده این لوله به شمار می‌رود، اما به میزان 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل نیز در ساختار آن وجود دارد. لوله استیل 304، علاوه بر این که برای انجام پروژه‌های انتقال آب، گاز و تزئینات ساختمان به کار می‌رود، بلکه در صنایع غذایی نیز نقش تعیین کننده‌ای ایفا می‌کند، زیرا استیل آلیاژی است که آلودگی‌ها را به خود جذب نمی‌کند و به سرعت تمیز و ضد عفونی می‌گردد.

مشخصات فنی لوله استیل 304

اولین مشخصه لوله استیل 304 ، ضد زنگ بودن آن است؛ به همین سبب است که می‌توان از این لوله برای مکان‌هایی که رطوبت و آب به صورت مداوم در آن‌ها وجود دارد استفاده کرد و نگران سایش و زنگ زدن آن نبود. ترکیبات شیمیایی این نوع لوله استیل، 18 الی 20 درصد کروم، 8 الی 10 درصد نیکل، 2 درصد منگنز، 0.03 درصد گوگرد، 0.045 درصد فسفر، 0.08 درصد کربن و 1 درصد سیلیسیوم است. آن‌چه در جدول آنالیز این لوله مشاهده می‌کنیم، میزان بیشتری از عناصر کروم و نیکل در ساختار آن است که مقاومت لوله استیل 304 را در برابر سایش، خوردگی، رطوبت و حرارت افزایش داده است.

این نوع لوله به سبب این که دارای خاصیت مغناطیسی چندان زیادی نیست و جذب آهنربا نمی‌شود، در میان فروشندگان و مشتریان به لوله استیل نگیر 304 معروف است. مهم‌ترین خاصیت لوله 304 این است که اگر در شرایط انجماد قرار گیرد، غیر مغناطیسی می‌گردد و اگر در برابر حرارت واقع شود، میزان انعطاف پذیری آن کاهش می‌یابد.

برای محاسبه وزن لوله استیل 304، ابتدا محیط لوله را در ضخامت، طول و چگالی متریال به کار رفته در آن ضرب می‌نمایند و عددی که در نهایت به دست می‌آید، نشان دهنده وزن این نوع لوله است. لازم به ذکر است که ابعاد لوله استیل 304 بسیار متنوع است و تمامی صنایع، کارخانجات و… می‌توانند بر مبنای نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و خریداری نمایند.

کاربرد لوله استیل 304

معمولاً بسیاری از پروژه‌هایی که نیاز به جوشکاری، ماشین کاری و یا پرداخت دارند، از لوله استیل 304 برای انجام این امر بهره می‌برند. یکی از مهم‌ترین علل پر کاربرد بودن این لوله در صنایع مختلف، عدم خاصیت مغناطیسی آن است. همچنین به سبب این که می‌توان لوله استیل 304 را به راحتی استرلیزه و عاری از آلودگی نمود، بنابراین در صنایعی که برای آن‌ها بهداشت و تمیزی از اهمیت فراوانی برخوردار است، کاربردهای گسترده‌ای دارد.

لوله استیل 304 در صنایع زیر بیشترین کاربرد را دارد:

  • صنایع تولید کننده مواد غذایی مانند لبنیات و همچنین نوشیدنی‌ها
  • صنایع تولید کننده دارو
  • صنعت ساختمان سازی
  • معماری و دکوراسیون
  • صنایع تولید کننده خودرو
  • پروژه‌های لوله کشی و انتقال سیالات گوناگون
  • سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

قیمت لوله استیل 304

قطعاً یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای بسیاری از مشتریان در هنگام خرید لوله استیل 304، قیمت آن است. خوشبختانه قیمت این محصول، نسبت به سایر لوله‌های استیل که در بازار مشاهده می‌کنیم، کمتر است؛ بنابراین می‌توان با صرف هزینه‌ای نه چندان زیاد، بهترین نمونه‌های آن را تهیه کرد و از کیفیت و کارایی آن برخوردار شد. لازم به ذکر است که عواملی مانند برند تولید کننده لوله، ضخامت لوله استیل، ابعاد و… بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال، لوله استیل 304 تایوان (که یکی از بهترین برندهای موجود در بازار کشورمان است) در قیاس با لوله‌های آمریکایی و آلمانی، قیمت مناسب تری دارد.

Leave A Comment

کمک نیاز دارید?